Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Kluczbork – oferty mieszkań

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Kluczbork,opolskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w bloku, 40 m2, na Jana Pawła 2 - 3 piętro, od 01.11.2023. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój, balkon i piwnica. Mieszkanie po remoncie 1,5 roku temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

318 000 zł66 m² 4 840,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Opis nieruchomości: oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,69m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 10,4m2 w ścisłym centrum Kluczborka. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kluczbork,opolskie

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Telefon komórkowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Kluczbork,opolskie

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszanie dwustronne ,3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem, usytuowane w dobrej lokalizacji(szkoła, poczta,przychodnia,sklepy) do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kluczbork,opolskie

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! rezerwacja! Sprzedam mieszkanie przy ul. Konopnickiej 5. 3 pokoje, jadalnia, balkon. Piwnica. Na pietrze suszarnia, kuchnia w zabudowie. Wspólnota mieszkaniowa, wyremontowana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Kluczbork,opolskie

305 000 zł63 m² 4 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie63m2,znajdujące się na ulicy Norwida,na 4 piętrze (3pokoje,kuchnia wraz ze spiżarnią, przedpokój,jadalnia,ubikacja,łazienka z prysznicem i wanną).Dodatkowo na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołczyńska

Kluczbork,opolskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania luksusowe mieszkanie, w nowoczesnym stylu o powierzchni 70 m2 w Kluczborku na ulicy Wołczyńskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

269 000 zł76 m² 3 520,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedamy czteropokojowe mieszkanie 76,40 m2 w okolicy Kluczborka - miejscowość: komorzno + ogród. Metraż poszczególnych części: - pokój/salon: ok. 17 m2 - pokój 1: ok. 9 m2 - pokój 2: ok. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Kluczbork,opolskie

155 000 zł37 m² 4 211,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Kluczborku przy ul. Jana Pawła II. Parametry: - 37 m2 - 2 pokoje - osobna kuchnia - łazienka z wc - balkon - piwnica ok 5 m2 Mieszkanie na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Kluczbork,opolskie

399 000 zł88 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

To mieszkanie znajdziesz tylko w naszym biurze! Na sprzedaż ładna nieruchomość położona w zadbanej kamienicy w Kluczborku przy ul. Wolności. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Kluczbork,opolskie

1 300 zł79 m² 16,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia jasne, nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 79 mkw. Zlokalizowane na 3 piętrze Kamienicy w Centrum miasta Kluczbork przy ul. Zamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Kluczbork,opolskie

105 000 zł96 m² 1 088,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomości lokalowej położonej przy ul. Krakowska 10/7, 46-200 Kluczbork Nieruchomość oszacowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kluczbork,opolskie

1 050 zł44 m² 23,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować na wynajem piękne, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze, w bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 44m.kw, balkon i do dyspozycji piwnicę. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kluczbork

Kluczbork,opolskie

110 000 zł25 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przytulną kawalerkę ok 25 m2 położoną na parterze kamienicy w Kluczborku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Kluczbork,opolskie

142 000 zł52 m² 2 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w centrum Kluczborka w kamienicy na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kluczbork,opolskie

199 500 zł57 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umiejscowione jest niedaleko klimatycznego rynku i starego pięknego parku. Składa się z dwóch wygodnych i dużych pokoi, sporej kuchni, łazienki z toaletą oraz spiżarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kluczbork

Kluczbork,opolskie

420 000 zł104 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 104,23 m2 usytuowane na pierwszym piętrze jednego z nowych budynków w Kluczborku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kluczbork,opolskie

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dla osób lubiących ciszę i spokojną okolicę. Mam przyjemność zaoferować na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze, w bloku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

255 000 zł79 m² 3 229,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 78,96 mkw położonego na trzecim piętrze jednej z kamienic w centrum Kluczborka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

1 100 zł52 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,9 mkw. Zlokalizowane na I piętrze bloku wielorodzinnego w północnej części miasta Kluczbork przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

265 000 zł63 m² 4 207,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 62.98 m2 usytuowane na trzecim piętrze jednego z budynków w Kluczborku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

179 000 zł59 m² 3 009,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Pańswtu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 59,468 mkw położonego na parterze budynku w centrum Kluczborka. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kluczbork

Kluczbork,opolskie

1 400 zł100 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 100 mkw na drugim piętrze w Rynku w Kluczborku. Mieszkanie dwukondygnacyjne. Na pierwszym poziomie znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

272 000 zł64 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego 0% podatku pcc nowe mieszkania od dewelopera już W sprzedaży. Przewidywany termin odbioru II kwartał 2020 roku. Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

277 965 zł64 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego 0% podatku pcc nowe mieszkania od dewelopera Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w jednym z nowopowstałych budynków wielorodzinnych na Osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kluczbork

Kluczbork,opolskie

260 000 zł74 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam!mieszkanie na niskim parterze,4 jasne ustawne pokoje,kuchnia,jadalnia,łazienka,osobna ubikacja,piwnica.Do mieszkania przynależy miejsce na zamykanym parkingu.Blok jest ocieplony,ogrzewanie ryczałtowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

265 000 zł74 m² 3 570,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 74,22 m2 usytuowane na pierwszym piętrze jednego z budynków w Kluczborku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

224 725 zł50 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Kluczbork,opolskie

260 000 zł74 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4pokojowe jasne mieszkanie na parterze ocieplonego bloku przy ul Konopnickiej okolice pl Konstytucji.Stan dobry,do zamieszkania,odświeżenia wymagają tylko łazienka i ubikacja.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

168 270 zł43 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego 0% podatku pccnowe mieszkania od dewelopera Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony w jednym z nowopowstających budynków wielorodzinnych na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kluczbork

Kluczbork,opolskie

220 575 zł52 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

1 100 zł52 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia jasne, nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,9 mkw. Zlokalizowane na I piętrze bloku wielorodzinnego w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

269 780 zł66 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego 0% podatku pcc nowe mieszkania od dewelopera Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w jednym z nowopowstających budynków wielorodzinnych na Osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

259 000 zł52 m² 4 990,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 51,9 m2, na pierwszym piętrze budynku w Kluczborku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

149 000 zł59 m² 2 505,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Pańswtu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 59,468 mkw położonego na parterze budynku w centrum Kluczborka. Mieszkanie jest bezczynszowe. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Pańswtu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 mkw położonego na parterze budynku w centrum Kluczborka. Mieszkanie jest bezczynszowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kluczbork

Kluczbork,opolskie

850 zł38 m² 22,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,8 m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w północnej części miasta Kluczbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

210 000 zł53 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy w Kluczborku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Kluczbork,opolskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo wyremontowane mieszkanie na parterze w świetnej lokalizacji przy parku miejskim. W okolicy plac zabaw, park, Lidl, 5 minut pieszo do rynku, 3 minuty na pks i targ. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

199 000 zł63 m² 3 146,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Dla osoby, która do 27.01.2021 r. podpisze umowę na zakup mieszkania obniżka ceny o 20 tys. zł! Mamy przyjemność przedstawić Pańswtu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Kluczbork,opolskie

550 zł24 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie kawalerka. W skład mieszkania wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój. Dodatkowo piwnica. Stan bardzo dobry

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij