Kawalerka, ul. Damrota

Damrota, Kluczbork, opolskie

  • 149 000 zł
  • 25 m²
  • 5 960 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Mykita

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Damrota

Damrota, Kluczbork, opolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

149 000 zł

25 m²

5 960 zł/m²

Kawalerka, ul. Damrota

Zaktualizowane: 20 maja 2026

149 000 zł 25 m² 5 960 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 149 000 zł (5 960 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 25 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 330 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: tak

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania ciepła kawalerka z miejskim ogrzewaniem położona tuż przy kluczborskim Rynku.
Układ oraz ilość okien pozwala na podział na 2 pokoje lub wręcz odwrotnie- otwarcie kuchni na pokój dzienny i stworzenie dużej przestrzeni. Mieszkanie składa się z przedpokoju z ciemną kuchnią, dziennego pokoju z 2 dużymi oknami i wyjściem na balkon (możliwość zabudowy, zamontowania rolety i zamknięcia balkonu typu loggia), łazienki wc oraz przyległej gospodarczej wnęki. (...)

Agent

Arkadiusz Mykita

790 222...

790 222 326

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Mykita

790 222...

790 222 326

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.